Yeni teknoloji zemin kaplama ürünleri

2TEC2 dokuma teknolojisinin yeni ürünlere uyarlanmasında ve bunların kullanım alanlarının arttırılmasında, yaratıcılıklarını sonuna kadar kullanarak ortaya kaliteli, görsellik olarak üst seviye ve bir o kadar sade ürünler çıkartmaktadırlar.

İç mekan tasarımlarında yenilikçi ve teknolojik ürünler ortaya çıkarmak için, desenleri ve rengi değiştirmekten daha fazlasını yapmaları gerektiğinin bilincinde olduklarından, hayatı daha kolaylaştırıcı konforu ve hijyeni ön planda tutacak ürünlerle karşımıza çıkmaktadırlar.

2TEC2, en son teknolojiyi kullanarak rakiplerine göre görsellik, hijyen ve konforda daha iddialı ürünlerle göz dolduruyorlar.

Ofislerde, dükkanlarda, spor merkezlerinde, otellerde, bankalarda, fuar alanlarında ideal bir zemin kaplaması.

Zarif dokusu, çeşitli desen ve renkleriyle 2TEC2′in ürün kataloglarında, her türlü projenize uygun bir seçenek bulunuyor. Şık görüntü üstün kalite ile birleştirilebiliyor.

2TEC2, eskime, aşınma ve yıpranmaya imkan tanımıyor. Kendi türündeki zemin malzemelerinin en dayanıklı temsilcisi olan ürün sadece az kullanılan yaşamsal alanlarda değil daha işlek ticari mekanlarda da çok sağlam ve dayanıklı.

“ Yeni teknoloji zemin kaplama ürünleri ” yazısı için İlk yorumu siz yapın

Bu yazı için yorum yapın

alt